Velká cena Slovenska v Bratislavě 2021

autor: | Čvc 29, 2021 | Novinky

Naši dva noví členové, bratři Bohouš a Vojta Duškovi se zúčastnili Velké ceny Slovenska,která bývá pravidelně velmi dobře obsazena. Asi poprvé v historii oddílubyla účast na závodech v době letních prázdnin, ale kalendář je neúprosnýa doba covidová tomu příliš nenahrává.

Níže článek rodičů, kteří tentokráte plnili roli kouče:

Účast vůbec nebyla zaměřena na výsledek a naopak byl cíl aplikovat různé taktiky vedení zápasu a zjistit spíše co nefunguje či funguje lépe, než si potvrzovat to, co funguje na standartní bázi. Zvláště po tom, co si Bohuslav naordinovat po NP volnější režim a hlavně relax.
Poznatky: Když se na turnajích neváží, tak vznikají i humorné situace, kdy je Bohuslav nejmenší a kolem něj borci s muskulaturou Vémoly. První zápas prohra 0:2. Chyba objevena. Náprava v druhém zápase Bohuslav bodoval mawachi geri chudan což vedlo k ošetřování soupeře. Následně ještě rychlé 3 body rukou a zápas ukončen na kiken, bo se ten kluk už nemohl hnout a už do něj ani Bohuslav nešel. O bronz vedení 1:0, ale pak už Bohuslav ztratil na pohybu a konec 1:2 a 5. místo. Prostě měsíc vegetu se projevit musel, ale zároveň ho potřeboval. Ale jak říkám, výsledek měl být test. Fakticky jsme si spíše udělali sparing. Do U21 nenastoupil, protože by to bylo o zranění. Fakt se tam na váhovky hodně nehrálo.
Vojtěch se prostě leknul o dvě hlavy většího a než mu došlo, že to může jít, tak bylo prakticky hotovo. Tam mírné zklamání, protože krom vylepšení pohybu neudělal skoro nic. Faktem ale je, že ti kluci venku jezdí úplně jiné tempo.

 Bohuslav Dušek st.