Školení a doškolení trenérů II., III. a IV. třídy

autor: | Úno 14, 2024 | Novinky

O víkendu 10. – 11. února 2024 uspořádal Pardubický svaz karate opět po dvou letech školení a doškolení trenérů v SK Karate Ústí nad Orlicí, z.s.. Sobotní blok započal legislativou, organizací a vedení klubu lektor Pavel Krátký. Poté jsme se seznámili se zdravotními aspekty a problematikou 1. pomoci od Mudr. Davida Berana a Martina Koska. Po obědě nám Petra Vávrová představila nová pravidla a poté se šlo už do kimon. Trénink započal Milan Tesař s praktickým cvičením dětí a mládeže a Pavel Krátký nácvikem techniky kata. Část trenérů (Martin Rubeš, Roman Krátký a Luboš Felgr) se věnovala výběru členů na Olympiáda dětí a mládeže. První den zakončil Ondřej Charvát se stavbou tréninku, ročním plánem a periodizací. Večer proběhla schůzka vedení svazu a také předsedů oddílů o dalším směřování svazu na další dva roky.

Neděli započal psychologií a motivací Martin Kosek, poté byla v krátkosti představena klubová platforma EOS. dopolední blok doplnil trénink kumite Luboš Felgr, který probral nové trendy a nácviky technik s pomůckami. Závěr patřil tradičně písemnému testu a vyhodnocení trenérů.

Školení se zúčastnilo úctyhodných 58 nových i stávajících trenérů. Gratulujeme všem trenérům a přejeme jim hodně sil a trpělivosti do další nekonečné práce. Současně děkujeme všem lektorům za jejich účast a zajištění vysoké kvality školení.

« z 2 »