Národního poháru v Dubňanech 2018

autor: | Lis 29, 2018 | Novinky

V sobotu 17. listopadu se uskutečnil poslední, třetí národní pohár žáků. Místní tým vyslal tři borce. První, Michal Bryška v mladších žácích do 41 kg sbírá potřebné zkušenosti a v prvním kole nestačil na silného soupeře, který již nenabídl možnost repasáže. Michalův progres v letošním roce je však velmi znát.

Jako další nastoupil ve starších žácích do 39 kg ostřílený Ondra Doleček. Ten si třemi povedenými zápasy vybojoval finále, ve kterém již nestačil na favorita z Ústí nad Labem a získal zasloužené druhé místo.

Jako poslední nastoupil Nikolas Olšavský, který měl v prvním kole volný los. Jasně vyhrál další dvě kola a postoupil do finále, kde potkal svého odvěkého rivala z Plzně. Nikolovi zápas vyšel skvěle a porazil soupeře, který je v hledáčku reprezentace jasně 5:1.

Oba kluci si také potvrdili nominaci na mistrovství republiky, které se bude konat 7. a 8. prosince v Jindřichově Hradci. Dnešní skóre 6 vyhraných zápasů, 2 prohrané!!! Celkem jsme se umístili v počtu medailí na 11. místě ze 41 oddílů i přesto, že se nás účastnilo pouze několik. Ústí!!!


V ýsledky kumite:

Ondřej Doleček – st. žáci – 39 kg     2. místo

Nikolas Olšavský – st. žáci – 52 kg    1. místo