Národní pohár – Dubňany 2017

autor: | Lis 10, 2017 | Novinky

Tuto sobotu 21.10.2017 se naše výprava ve složení Ondra Doleček, Nikolas Olšavský a Martin Bryška vydala na Národní pohár do dalekých Dubňan. Byl to letošní poslední pohár mládeže a poslední možnost získat body pro postup na Mistrovství republiky 2017. Všichni tři závodníci si toho byli vědomy a nenechali nic náhodě. Jako první nastupoval Nikolas, který podlehl pouze svému stálému soupeři z Plzně a skončil tak na třetím místě. Jako druhý hájil naše barvy Ondra, který se hodně zlepšil a krůček po krůčku se probojoval až do finále, kde nejprve vedl jeho soupeř 2:0, Ondrovi se 5 vteřin před koncem zápasu povedl krásný kop na hlavu, bohužel porotou neuznaný, a tak si Ondra vybojoval krásné druhé místo.

Třetí nastupovala kategorie Martina Bryšky o jehož zlepšení také nemůže být pochyb. Ve svém zápase bodoval jako první, také body inkasoval, ale rozdával i další. Před koncem  zápasu byli oba soupeři bodově vyrovnaní, Martin v zápalu boje o medaili nekontroloval dostatečně svoje síly a nešťastně se vyfauloval. Musel se tak spokojit se třetím místem a bronzovou medailí.

Celkově hodnotím naší výpravu úspěšně, tři závodníci přivezli tři medaile a všichni si tak zajistili účast na letošním Mistrovství ČR.

Klukům moc gratuluji a těším se další závody, kde budou vidět jejich velké pokroky.

Saša

_igp6597 _igp6599 _igp6614 _igp6739