Letní soustředění 2024

autor: | Kvě 8, 2024 | Novinky

Legendární letní soustředění je sice již obsazené, ale zde je ještě krátký popis toho na co se můžete těšit a co si sbalit.


Stravování: 4x denně  (snídaně, oběd, svačina, večeře)
Hygiena: WC, sprchy a umývárny přímo v chatě
Zdravotnická služba: zajištěna po celou dobu pobytu
Program: tréninky, sebeobrana, posilování, strečink, sportovní soutěže, celodenní výlet, bojová hra, tradiční opékání buřtů apod. Všechny tréninky karate budou vést zkušení trenéři II. a III. třídy!
K dispozici: fotbalové hřiště, tělocvična, antukový kurt, bazén, …

Vedení soustředění: Luboš Felgr, tel. 777 769 494

Požadavky vedení soustředění:
Zdravotní a psychický stav dítěte umožňuje účast na soustředění, dítě je schopné a ochotné přizpůsobit se režimu soustředění a nemusí mu být věnována speciální péče (speciální diety, spec. pedagogická péče apod.). Provozovatel chaty nepřebírá odpovědnost za cenné věci přivezené dítětem, které jsou nevhodné pro pobyt na tomto soustředění (cennosti, mobilní telefon apod.) Úrazové pojištění dítěte sjednané minimálně na celou dobu soustředění (není-li pojištěno jinak). Zaplacení ceny soustředění do 30. června 2024 dle níže uvedených pokynů. Případné léky dítěte jmenovitě označit včetně rozpisu jejich užívání Každé dítě musí mít oblečení jež zajišťuje bezproblémový pobyt na soustředění a respektuje individuální požadavky dítěte. Seznam věcí a oblečení – viz doporučení Vedení soustředění si vyhrazuje právo vyúčtovat rodičům náhradu škody za úmyslné poškození táborového materiálu způsobené dítětem. Při nástupu dítěte odevzdat tyto dokumenty: průkaz pojištěnce (stačí fotokopie) a Prohlášení rodičů před nástupem dítěte na soustředění (příloha č. 2). V případě, že při nástupu nebo v průběhu soustředění budou zjištěny takové skutečnosti, které nesplňují výše uvedeného požadavky, vyhrazuje si vedení soustředění právo nevzít dítě na soustředění nebo ukončit jeho pobyt a to bez náhrady!

Doporučení vedení soustředění:
Věci dítěte označit a do batohu nalepit seznam. Seznam osobních věcí: batoh označený jménem, příruční batůžek, láhev z umělé hmoty, oblečení na cestu, toaletní a mycí potřeby, krém na opalování, repelent, baterka, pálka na stolní tenis, psací potřeby, kapesné dle úvahy rodiče

Oblečení:
kimono, pásek, 2 sportovní soupravy, 2 mikiny, 5 triček, spodní prádlo dle potřeby dítěte, 2x kraťasy, 6 párů ponožek, 2 páry silnějších ponožek, teplé oblečení, plavky, kapesníky, 2 ručníky, pláštěnku, 2 páry sportovní obuvi, 1 sandále, 1 kšiltovka nebo šátek

Dispozice pro placení soustředění:
Skrze platformu EOS