Bohemia cup – České Budějovice

autor: | Říj 9, 2016 | Novinky

Dne 24. 9. 2016 se v Českých Budějovicích konal mezinárodní pohár „ BOHEMIA CUP“. Za náš klub se zúčastnili bratři Nikolas a Marian Olšavští a Ondra Doleček.

Mladší z bratrů, Nikolas, nastupoval s velkým handicapem, protože celý týden před závodem bojoval doma s chřipkou. Nastupoval se žaludečními potížemi. Absolvoval postupně tři zápasy (se závodníkem z Německa – 0:0 (praporky 2:1), svým kamarádem Gallenem Darenem Pattersonem – 5:3 a domácím závodníkem Fait clubu  – 3:1). Během zápasů inkasoval několik nepříjemných „ kontaktů „. Nakonec porazil nejen vlastní nevolnost a chřipku, ale postupně i všechny soupeře a získal opravdu poctivě „vydřené „ zlato.

Ondra Doleček nastoupil trošku „opatrně“ do prvního zápasu, který poměrně „ lacino „ prohrál. V repasu, ale ihned od začátku nenechal soupeři nic zadarmo a nakonec po velice pěkném a vyrovnaném zápasu vybojoval krásnou třetí pozici.   

Určitě si odnáší i velmi cennou zkušenost, že i na větších závodech se není třeba ničeho obávat, ale naopak je nutné jít ihned od začátku „ neohroženě „ za zlatem.

Starší z bratrů, Marian Olšavský absolvoval tři velmi těžké zápasy. První, s místním závodníkem Fight clubu byl sice bodově nerozhodný, ale na praporky jednoznačně vyhrál 3:0. Druhý nastoupil proti soupeři z Německa, který byl jednoznačně lepší a Mariana porazil 5:0. Třetí i přes velkou snahu a velice pěkný zápas prohrál 2:1 a skončil na 5. Místě. 

Všichni tři závodníci srdnatě hájili barvy našeho klubu a dokázali, že i z mladších řad Ústeckých karatistů se rodí noví „Kroulové“, „ Váňové“ a „ Vencové“ (příjmení má moc složité).

Marian Olšavský   5. Místo

Nikolas Olšavský  1. místo

Ondřej Doleček     3. Místo

Děkujeme.

Jpeg

 

 

 

 

 

dsc00485

dsc00475