Kalendář akcí


2017

Lions Cup

11.01. – 14.01. Zimní soustředění (pro seniory) Deštné v Orlických horách
25.02. Velká cena Trutnova Trutnov
04.03. Kesl Cup Praha
18.03. Seminář Krav Maga Ústí nad Orlicí
25.03. – 26.03. Grand Prix Slovakia Bratislava
25.03. Vamberecký lvíček Vamberk
08.04. Pohár nadějí Česká Lípa
09.04. 1. kolo NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů Česká Lípa
15.04. – 16.04. Seminář s Nobuakim Kanazawou (trenéři) Hradec Králové
29.04. Grand Prix North Bohemia Ústí nad Labem
07.05. Otevřené mistrovství Moravy a Slezka Jeseník
20.05. Páskování Ústí nad Orlicí
17.05. – 21.05. Mistrovství Evropy SKIF Hradec Králové
27.05. Zahradní slavnost DDM Ústí nad Orlicí
28.05. 2. kolo NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů Liberec
03.06 1. kolo NP žactva Trutnov
26.06. – 27.06. Olympiáda mládeže Brno
05.08. – 12.08. Letní soustředění Deštné v Orlických horách
30.09. Shotokan Cup Vamberk
07.10. 2. kolo NP žactva Kladno
14.10. Trutnovský dráček Trutnov
21.10. 3. kolo NP žactva Dubňany
28.10. Wakizaši Cup Nymburk
04.11. Velká cena Ústí nad Orlicí, Generali Cup Ústí nad Orlicí
11.11. 3. kolo NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů Praha
02.12. – 03.12. Mistrovství ČR


2016

27.02. Velká cena Trutnova Trutnov
02.04. Vamberecký lvíček Vamberk
10.04. 1. kolo NP dorostu, juniorů, U21, seniorů Ústí nad Orlicí
16.04. Wakizaši Cup Nymburk
30.04. – 01.05. Grand Prix Hradec Králové Hradec Králové
07.05. Mistrovství Moravy a Slezka Jeseník
21.05. Páskování Ústí nad Orlicí
28.05. 2. kolo NP juniorů, U21 a seniorů, kum. týmů Havířov
28.05. Zahradní slavnost DDM Ústí nad Orlicí
11.06. 1. kolo NP žáků Lovosice
27.06. Akademické mistrovství ČR Pardubice
06.08. – 13.08. Letní soustředění Deštné v Orlických horách
17.09. Shotokan Cup Vamberk
09.10. 3. kolo NP dorostu, juniorů, U21, seniorů Jablonec nad Nisou
16.10. Trutnovský dráček Trutnov
23.10. 2. kolo NP žáků České Budějovice
30.10. Lions Cup Pardubice
05.11. GENERALI CUP – Velká cena Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
13.11. 3. kolo NP žáků Brno
19.11. Cuprum Cup Legnica (Polsko)
03.12. – 04.12. MČR žáků, dorostu, juniorů, U21 a seniorů Praha
17.12. Oddílové závody 8. – 6. kyu + výroční schůze Ústí nad Orlicí
18.12. Besídka DDM Ústí nad Orlicí


2015

10.01. Národní pohár U21 a seniorů + 3.kolo li Praha

31.01. MČR seniorů, U21 a finále ligy družstev Příbram

05.02. – 08.02. Zimní soustředění Deštná v Orl. horách

21.02. Velká cena Trutnova Trutnov

28.03. 1. kolo NP žáků, dorostu, kumite týmů Kladno

11.04. Pohár nadějí Česká Lípa

19.04. Vamberecký lvíček Vamberk

25.04. – 26.04. Grand Prix Hradec Králové Hradec Králové

02.05. 1. NP juniorů, U21, seniorů a týmů Hustopeče

08.05. Akademické mistrovství ČR Olomouc

09.05. Mistrovství Moravy a Slezka Jeseník

06.06. Páskování Ústí nad Orlicí

13.06. Oslavy 30 let oddílu “U Kočáka” Ústí nad Orlicí

08.08. – 15.08. Letní soustředění Deštná v Orl. horách

19.09. 2. kolo NP juniorů, U21 a seniorů Praha

26.09. Shotokan Cup Vamberk

10.10. 3. kolo NP žáků, dorostu a týmů Hodonín

24.10. 3. kolo NP juniorů, U21 a seniorů Jablonec nad Nisou

31.10. Trutnovský dráček

14.11. GENERALI CUP Ústí nad Orlicí

21.11. Vánoční cena Mladá Boleslav

05.12. – 06.12. MČR všech kategorií Ostrava

12.12. Karate Lions Cup Pardubice

13.12. Besídka DDM v kulturním domě

19.12. Oddílové závody + výroční schůze Ústí nad Orlicí


2014

11.01. Velká cena Trutnova Trutnov
25.01. 1. kolo Liga seniorů + NP seniorů Trutnov
30.01. – 02.02. Zimní soustředění Nová Ves
15.02. 2. kolo Liga seniorů + NP seniorů Liberec
08.03. Národní pohár dorostu a juniorů Praha
16.03. Seminář pro závodníky, trenéry a rozh. Hradec Králové
22.03. Letohradský jelínek – žáci, dorost Jablonné nad Orlicí
29.03. Finále ligy seniorů + MČR seniorů Ústí nad Labem
06.04. 2. Seminář pro závodníky, trenéry a rozh Hradec Králové
12.04. Vamberecký lvíček Vamberk
26.04. – 27.04. Grand Prix Hradec Králové Hradec Králové
03.05. Mistrovství Moravy a Slezka Jeseník
10.05. Wakizaši Cup Nymburk
17.05. Akademické MČR Brno
17.05. – 18.05. Školení trenérů III.třídy Hradec Králové
31.05. Páskování Ústí nad Orlicí
07.06. Národní pohár žáků a dorostu Ústí nad Labem
02.08. – 09.08. Letní soustředění Deštná v Orl. horách
27.09. Shotokan Cup Vamberk
04.10. 1. Národní pohár + liga juniorů a senior Praha
25.10. 2. Národní pohár + liga juniorů a senior Jablonec nad Nisou
01.11. Trutnovský dráček Trutnov
08.11. Národní pohár + liga žáků a dorostu Havířov
15.11. GENERALI CUP Ústí nad Orlicí
22.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi Mladá Boleslav
22.11. Cuprum Cup – všechny kategorie Polsko
06.12. MČR žáků, dorostu a juniorů České Budějovice
13.12. Oddílové závody + výroční schůze Ústí nad Orlicí



Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress