Nejlepší závodníci


Jakub Kroulík

2x Akademický mistr ČR v kumite
3x vícemistr ČR v kumite
6x 3. místo na MČR v kumite
8x mistr Východočeského kraje
4x 1. místo v národních pohárech
1x 3. místo CZECH OPEN
1x 2. místo European Cuprum Cup, Polsko
1x 1. místo Grand Prix Hradec Králové
1x 2. místo Grand Prix Hradec Králové
45x vítězství v ostatních závodech

Jakub Bartoš

1x 3. místo na MČR v kumite
2x mistr Východočeského kraje
11x vítěz ostatních závodů

Jakub Beran

Mistr ČR v kumite družstev
2x 3. místo na MČR
4x mistr Východočeského kraje
14x vítěz ostatních závodů

Nela Beranová

Vicemistr ČR v kumite
2x mistr Východočeského kraje
1x 2. místo na Olympiádě mládeže
5x vítězství v ostatních závodech

Luboš Felgr

2001 – 2002 reprezentant v kumite
2x vicemistr ČR
3x 3. místo na MČR
8x mistr Východočeského kraje
4x 1. místo v národních pohárech
1x 1. místo na Grand Prix Hradec Králové
1.místo Scandinavian Open, Švédsko
2x 3.místo Trophy Adriatic, Chorvatsko
3.místo Bohemia Cup, Praha
4.místo Mistrovství světa dorostu a juniorů – kumite družstev, Řecko
7.místo GERMAN OPEN – Golden League, Německo
15x vítěz ostatních závodů

Martin Halbrštát

1999 – 2005 akademický reprezentant v kumite
Mistr ČR v kumite
2x akademický mistr ČR v kumite
3x vicemistr ČR
1. místo Evropský pohár mládeže, Bratislava
5. místo Akademické MS – kumite družstev, Japonsko
4. místo Akademické MS – kumite družstev, Mexico
3. místo Akademické ME – kumite, Srbsko

Jaroslav Hanzl

2000 – 2006 akademický reprezentant kata
Mistr ČR v kata team
3. místo kata Funakoshi Cup Polsko 2003
2. místo kata team Akademické ME Wroclav 2005
1. místo kata team USA OPEN Las Vegas 2005
4. místo kata team Akademické MS Japonsko 1999
3. místo kata team Akademické MS New York, USA 2006
4. místo kate team Akademické ME Srbsko 2004

Michal Holínek

Mistr ČR v kumite

Ivana Hordějčuková (Veverková)

1x 1. místo Akademické mistrovství ČR
1x 1. místo Trophy Adriatic, Chorvatsko
9x vítězství v ostatních závodech

David Kaválek

Mistr ČR v kumite
Akademický vicemistr ČR
3x mistr Východočeského kraje
3x 1. místo na Národních pohárech
2x 3. místo – Světový pohár – Plzeň

Aneta Krahulcová

Mistr ČR v kumite

Nikola Krahulcová

Vicemistr ČR v kumite
1x 3. místo na MČR

Jan Kuběnka

Mistr ČR v kumite
Vicemistr ČR v kumite
4. místo na Československé univerziádě v kumite
2. místo Scandinavian Open, Švédsko
Několikanásobný mistr Východočeského kraje

Michaela Ondřejíková

2x Mistr ČR v kumite
2. místo Grand Prix Slovenska

Petra Shánělová

2x 3. místo na Mistrovství ČR
1x 1. místo na národním poháru
2x 1. místo v ostatních závodech

Marcel Skalický

2x vícemistr ČR
2x 3. místo na MČR
1x 1. místo na Národním poháru
5x mistr Východočeského kraje
1x 1. místo Cuprum Cup, Polsko
2x 2. místo Cuprum Cup, Polsko
23x vítězství v ostatních závodech

Jan Snítilý

1999 – 2000 reprezentant v kumite
Mistr ČR v kumite
3. místo European Cup, Slovensko

Tomáš Suchý

Mistr ČR v kumite
1x vicemistr ČR v kumite
2x mistr Moravy a Slezka
2x mistr Východočeského kraje
5x 1. místo v ostatních závodech

Jan Šípek

1x vicemistr ČR
2x mistr Východočeského kraje
1x vítěz Národního poháru
1x 2. místo na Grand Prix Hradec Králové
1x 3. místo na Grand Prix Hradec Králové

Jan Tesař

Mistr ČR v kumite družstev
vicemistr ČR v kumite
2x 3. místo na mistrovství ČR
2x mistr Východočeského kraje
11x vítězství v ostatních závodech

Matěj Tesař

3x vicemistr ČR
4x mistr Východočeského kraje
1x 1. místo na letní olympiádě dětí a mládeže
1x 3. místo na Grand Prix Hradec Králové- kumite team
10x vítězství v ostatních závodech

Šimon Tesař

1x mistr Východočeského kraje
1x vítěz Olympiády mládeže

Václav Unzeitig

3x 3. místo na MČR
5x mistr Východočeského kraje
1x 3. místo závody v Trbovje – Slovinsko
11x vítězství v ostatních závodech

Jan Vaňous

3x mistr Východočeského kraje
1x 3. místo European Cuprum Cup in Karate Legnica OPEN
1x 3. místo Liga kumite týmů 2014/2015
5x 1. místo v ostatních závodech

Pavel Veverka

Mistr ČR v kumite
Akademický mistr ČR v kumite
Akademický vicemistr ČR v kumite
1x 3.misto Cuprum Cup, Polsko
6x mistr Východoceskeho kraje
17x 1.misto v ostatních závodech


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress